Уапсен сопругот на Наташа Беквалац, таа пак во Ургентен центар

loading...

Познатата пејачка попладнево повторно отшла на детални прегледи во одделот за рентген во Ургентниот центар , откако петходно го пријавила сопругот Лукa Лазукиќ за физичко насилство. Лазукиќ  е уапсен во домот на татко му. Српските медиуми  пренесуваат дека до караницата, а потоа и тепачката  дошло откако Наташа Беквалац во мобилниот телефон на сопругот нашла љубовни пораки од друга жена.  Пред само два месеци тие добија дете.

Снимка на Беквалац по инцидентот

На 28-ми февруари добија дете, Наташа позира трудна и среќна
Translate »