Среќна и задоволна Анџелина “гази”!

loading...

Се чини дека на  Анџелина Џоли ѝ здосадија муабетите дека носи широки фустани и панталони за да сокрие дека е анорексична. Таа, насмена и со гордо крената глава, се појави пред камерите и фотографите во црн мини  фустан, покажувајќи ги своите долги нозе.

Во медиумите веднаш тргнаа приказните дека Џоли изгледа како скелет и дека има психички проблеми откако се раздели со Бред Пит.Но се чини дека сето тоа е зад  згодната Енџи, која ужива во својата слобода и новиот имиџ.

 

 

 

Translate »