Моден тренд: Политичарка со гол задник се појави на прием!

loading...

Русинката Милана Скоробогатова, застапничка за правата на децата во република Башкортостан,  беше потполно непозната во јавноста се додека на еден прием не се појави во фустан, кој откри голем дел од нејзината задница.

50 годишната политичарка, на свеченоста кај гувернерот, дојде во црн фустан,  со длабок  деколте, но од задната страна. Додека таа разговараше со гостите, фотографите го искористија моментот да ја сликаат од грб. На  фотографијата која стана хит на интернет,  јасно се гледа  нејзиниот гол  задник, на кој таа не носи гаќи.

Translate »