Ќерката на Неда Украден е доказ дека гените си се гени !

Неда Украден со заедничка фотографија на инстаграм и посака среќен роденден на својата ќерка Јелена. Популарната пејачка има само една ќерка, но е баба на три внучиња.

Најсекси бабата на бившата ју-естрада напиша на инстаграм:

“Mила моја ќерко, единицо моја, мој ангелу, моја радост и најголемо богатство, родена си на денешен ден во Сараево! Среќен 38-ми  роденден , најмила Јелена!”

 

Translate »