Му го отсекла пенисот откако дошол дома пијан и ѝ барал секс! Во судница праќала бакнежи пред камерите! (Видео)

loading...

Жената која со кујнски нож му го отсекла пенисот и тестисите на својот поранешен маж е осудена на 4 години затвор. Лира Плаксина на суд се бранеше дека посегнала по ножот откако нејзиниот бивш сопруг дошол кај неа дома пијан и  ѝбарал секс.     47 годишната Русинка тврди дека тој ја тепал и таа реагирала во самоодбрана. Истрагата утврдила дека пенисот и тестисите на 44 годишниот маж биле отсечени додека тој лежел на софата во нејзината викендичка. 

Русинката , облечена во црн секси фустан,  е снимена како мафта и праќа бакнежи додека излегувајќи од судницата во придружба на полицијата.

Translate »