Видео: Стујард заигра на ,,Токсик,, од Бритни Спирс и направи спектакл во авионот

loading...

Патниците кои летаа од Џенова за Борнмут преку авио-компанијата Рајан Ер имаат глетка за памтење.

Стјуардот Паоло неколку минути пред слетувањето на патниците им приреди вистинско изненадување.

Тој заигра на хитот “Toксик” од Бритни Спирс, а настапот му започна со соблекување на сакото од униформата.

Никој од патниците не остана рамнодушен на неговиот настап и речиси сите го снимаа овој необичен перформанс.

Погледнете како изгледаше сето тоа во видеото подолу.

Translate »