Шакира во Турција ја пречекаа со баклава

Шакира отпатува во Турција заедно со своите синови Милан и Саша по повод нејзината турнеја „El Dorado“.

Музичката ѕвезда беше фотографирана во светло лежерно издание додека со малите дечиња го разгледуваше градот од брод и се упатуваше на пробите за концертот.

ШакираШакираШакираШакираШакираШакираШакираШакира

Славната колумбијка во Истанбул беше пречекана еуфорично од голем број фанови и претставници на медиумите. На фотографиите од пречекот, таа во рацете држи традиционален турски десерт – баклава.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Translate »