Гордана Јанкуловска го покажа синчето

loading...

Eкс министерка за внатрешни работи, Гордана Јанкулоска за прв пат по породувањето објави фотографија од синот Петар на социјалните мрежи.

Поранешната прва полицајка објави фотографија на која е облечена во дресот на Ливерпул пред породување и фотографија од денес, повторно во дрес, но со малиот Петар во раце.

Јанкулоска на есен повторно ја чекаат судски рочишта по обвинение од Специјалното јавно обвинитество.

Translate »