Кармен Електра го ”запали” интернетот со домаќински фотографии

loading...

Кога славната актерка и сексапилна убавица Кармен Електра ќе објави некоја провокативна фотографија на Инстаграм, тоа секогаш предизвикува мала еуфорија кај нејзините следбеници на оваа социјална мрежа.

А кога ќе ги „испочитува“ со неколку фотки на кои позира угул гола, тоа е вистински празник за нејзините обожаватели.

И на 47 години, оваа заводничка поседува нескротлив сексапил и провокативна аура.

Translate »