Жената на Рамос гола пред камерите

loading...

Работите кои претходно ги правеле во животот дури сега добиваат важност.

Пилар Рубио, сопругата на капитенот на Реал Мадрид, Серхио Рамос, се наоѓа во центарот на внимание во шпанските медиуми заради видео снимка која настанала пред 14 години.

Во една ТВ емисија во Шпанија, пуштена е снимка на која се гледа сцена од голата Пилар во 2005-та година, кога играла во некоја серија.

Кадарот е поставен така што камерата ја снима низ прозорот.

Не е познато зошто видео снимката повторно “оживеала“, но шпанските медиуми велат дека малкумина се сеќаваат на оваа нејзина акција, а посебно заради тоа што се поврзува со Пилар.


Translate »