РОНАЛДО СО СЕМЕЈСТВОТО ВО ТЕРЕТАНА, А ПОРТУГАЛЕЦОТ ГО СНИМА – ЗАДНИКОТ НА ГЕОРГИНА (ВИДЕО)

loading...

Најпопуларниот светски фудбалер Кристијано Роналдо, членот на италијански Јувентус, иако е на одмор тој нема ден да не остане во форма, без разлика дали џогира или работи во теретана.

Така Португалецот со семејството заминал во теретана, а од таму решил малку да се пофали на социјалните мрежи па објави видео на кое синот Кристијано јуниор трча на лента, а Георгина…

За нејзиниот задник Роналдо посебно обрна внимание на снимката.

Translate »