Никол Шерцингер објави секси видео во бикини!

loading...

Никол со една видео снимка ги “запалила“ социјалните мрежи. Пејачката Никол Шерцингер (40) објавила секси видео во бикини и своите следбеници на социјалните мрежи ги почестила со големи кадри.

Видеото на оваа пејачка за помалку од еден ден го погледнале повеќе од половина милион луѓе на оваа платформа, а таа иако влезе во 5-та деценија од нејзиниот живот може да се пофали дека изгледа како дваесетгодишна девојка.

Никол одмара на Хаваите па своите следбеници од таа дестинација ги поздравила во бикини, а на преден план биле нејзините огромни гради и секси задник.

„Љубов од Хаваите“ – напишала Никол.

Пејачката под ова видео добила бројни комплименти на сметка на нејзиниот изглед. 

Translate »