Георгина: Не е лесно да се биде со Роналдо

loading...

Георгина Родригез, атрактивната девојка на еден од најдобрите фудбалери на денешницата, откри дека воопшто не е лесно да се биде заедно со позната личност, но ништо не би менувала во животот.


– Не е лесно да се биде со некој кој е толку славен и популарен како Кристијано Роналдо, но не би го менувала за ништо на светот. Тоа што го чувствувам за него и посилно од се. Заедно сме полилни и помеѓу нас има голема љубов. Меѓутоа заведувањето во врската е исто така важно. Секогаш спијам во секси долна облека бидејќи мене ми е романтично, а вашиот човек ќе го направи среќен – изјави Георгина за „Сан“.

Таа откри како се запознаа со фудбалерот.
– Прв пат се видовме на промоција на Гучи каде работев на продажба на артикли. Неколку денови подоцна се сретнавме на промоција на уште еден познат бренд и тогаш за прв пат започнавме разговор. Тоа беше љубвов на прв поглед – открива Георгина.

Translate »