Емили Ратајковски полугола во Париз

loading...

Емили Ратајковски се појави во бел  фустан, кој повеќе открива отколку што покрива,  на забавата на ” Вог ” на модната недела во Париз.

26-годишната манекенка беше во центарот на вниманието на медиумите, но и на посетителите.

Ратајковски е Американка, со ирско, полско и германско потекло.

Translate »