(+18) Прво го издеформирала лицето, а сега ги покажала новите гради: Реалити ѕвездата фотографирана топлес покрај базен, глетката е болна

loading...

Британската старлета и реалити ѕвезда Кејти Прајс неодамна преживеала вистински пекол бидејќи пластичните операции ја деформирале и речиси целосно уништиле нејзината кожа на лицето.

Меѓутоа, Кејти не запрела тука – таа сега повторно ги зголемила своите гради. 

Имено, ѕвездата пред една недела заминала кај својот пластичен хирург и покрај неговите предупредувања да престане со операции, Прајс инсистирала да ги зголеми градите.

Папараците ја фотографирале како се одмара покрај базен во друштво на својот сопруг, а Кејти воопшто не се грижела за камерите – таа топлес уживала на сонцето.

Translate »