Дилета повторно доминира на плажите во Италија – денес нема да видите поубава сцена од нејзините атрибути

Дилета Леота привлекува внимание каде и да се појави, а припадниците на посилниот пол со восхит ги гледаат нејзините фотографии

Read more

(+18) Прво го издеформирала лицето, а сега ги покажала новите гради: Реалити ѕвездата фотографирана топлес покрај базен, глетката е болна

Британската старлета и реалити ѕвезда Кејти Прајс неодамна преживеала вистински пекол бидејќи пластичните операции ја деформирале и речиси целосно уништиле

Read more
Translate »