Тенисерите од Балканот: Во карантин во Мелбурн доведоа порно актерка, ријалити ѕвезда и милијардерка (ФОТО)

loading...

трогите правила пропишани од Владата на Австралија за тенисери кои учествуваат на претстојниот Австралија опен очигледно паднаа на многумина.

Особено одлуката за задолжителен двонеделен карантин. Сепак, некои не беа премногу разочарани, па затоа не губеа премногу време и ја „убија“ здодевноста заклучувајќи ги згодните девојки  со нив.

Тенисери од Балканот се во водство во таа приказна.

https://www.instagram.com/p/CHmfy0dBkqK/?utm_source=ig_embed

Тие можат да се жалат дека нивната храна е лоша, дека постелнината не се менува толку често колку што е потребно, или дека пешкирите не се доволно меки, но никако не би можеле да се пожалат на друштвото.

Бернард Томиќ, Австралиец со хрватски корени, е во соба со порно ѕвездата Ванеса Сиера. Парот скоро секој ден објавува провокативни и разголени фотографии.

Со слични идеи излезе и Дамир Џумхур. Познатиот заводник на женски срца од Босна, а со себе ја однесе Барбара Шегетин, која во јавноста е позната како ријалити ѕвезда.

Григор Димитров исто така потврдува дека убави и згодни момци растат на Балканот. Во приватниот живот, Бугаринот шеташе девојки како Марија Шарапова, Никол Шерцингер … и сега друштво му прави руската милијардерка Лолита Османова.

Тенисерите полека излегуваат од строгиот карантин и започнуваат тренинзи, а сигурно ќе имаат голема поддршка кај споменатите дами.

Исто така веруваме дека не им се брза да се вратат на теренот..

https://www.instagram.com/p/CKlCYi5DLUL/?utm_source=ig_embed

Translate »