Згодна и во петата деценија, Нина Бадриќ се соблече на Малдивите

loading...

Хрватската пеачка Нина Бадриќ знае како и каде да ужива. Таа во моментов е  на Малдивите  и собира енергија за зимските денови. Иако е влезена во петата деценија, Бадриќ изгледа неверојатно добро што може да се види и од фотографијата која ја споделила на Инстаграм.

 

 

Translate »