Ријана без градник, но со капа на глава

loading...

 

Познатата пејачка Ријана позираше во Њујорк, наметната со “Burberry” мантил и качкет на глава во ист тон.

” Ваков моден момент не се памети”, искоментираа стилистите за “Дејли Мејл”.

29-годишната ѕвезда пред фото-апаратите  го  разоткри мантилот,  кој патем чини  2 400 долари, за да ја покаже својата секси-става.

Translate »