Ја дочека Новата Година во костим за капење и доби 400 000 лајка

loading...

Селма Хаек на 52 години покажа тело на кое секоја девојка би и позавидела. Таа ја заврши 2017-та година, позирајќи на јахта во Мексико, а под сликата на инстаграм напиша: “Го обожувам океанот”! Сликата доби над 400 000 лајка и коментари во стилот :” Еве зошто ги сакам латино-жените”.

Translate »