Што облекоа за најлудата ноќ Јелена Карлеуша и нејзиниот сопруг ?

loading...

Јелена Карлеуша и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ покажаа како изгледале за новогодишната ноќ. Фудбалерот на Бешикташ избра елегантна комбинација во сиво, а турбо-фолк ѕвездата доминираше во црн шпански стил.

 

 

Translate »