Парис Хилтон ќе се мажи

loading...

Светската џетсетерка Парис Хилтон, се вери со своето момче, актерот Крис Зилка. Убавата вест таа ја сподели на својот Инстаграм профил, споделувајќи нивна заедничка фотографија.

 

Тој ја запросил во Аспен, Колорадо каде биле заедно на одмор и од каде Парис јави дека се верила. Следбениците на социјалните мрежи постојано пишуваа честитки. Уште лани, двојката на доделување на Оскарите, го привлекуваше вниманието, а медиумите пишуваа за нивната љубов.

Translate »