Снимка од тепачката меѓу Тифа и Ален Исламовиќ

loading...

Еве ја тепачката меѓу двајцата фронтмени на ” Белo Дугме”. Тифа и Ален се степаа на новогодишниот концерт во Будва.

Translate »