Какво деколте!

 

Германската манекенка Хајди Клум, на доделувањето на МТВ наградите во Лос Анџелес,  уште еднаш покажа дека  е број еден во светот на модата.

Златниот фустан и длабокото деколте предизвикаа многу воздишки на црвениот тепих. На Клум, очигледно,годините ништо не и можат.  Да потсетиме  43-годишната манекенка  е мајка на 4 деца. Таа  e дел од екипата на шоу спектаклот -Америка има талент.

 

Убавината и модата преку објективот на Жарко Чулиќ

Translate »