Видео-нов гол од слободен удар на Енис Барди

loading...

Енис Барди игра феноменално во завршетокот на шпанската Ла Лига.

Против Леганес, Енис Барди даде нов гол од слободен удар за Леванте, за водство на  Леванте од 2:0.

 

Translate »