Актерката Хелен Мирен падна и се испружи пред папараците

loading...

Хелен Мирен имаше незгода. Таа се  сопна и падна на Канскиот Филмски Фестивал, а фотките вирално се проширија по сите медиуми.

helen-miren-padna-pred-stotina-papraci-na-kanski-001.jpg

Актерката доживеа незгода додека си заминуваше од настанот на плажата Мартинез.

72-годишната Мирен, облечена во бела комбинација и впечатлива виолетова наметка, ѝ мавташе на публиката со насмевка на лицето, а веќе во следната минута беше испружена на дрвената платформа.

Но и во 2016 година таа имаше незгода на Канскиот фестивал

 Асистентите ѝ помогнаа повторно да застане на нозе, но незгодата не помина без докази:

 

Translate »