Кладилниците почнаа да примаат кладби, откако се расчу дека Бекамови се разведуваат

loading...

Викторија и Дејвид Бекам се заедно веќе 19 години, а во медиумите кружат бројни приказни за нивниот развод.

Обложувалниците почнаа да примаат кладби откако во илјадници и илјадници твитови почна да се нагаѓа дека Бекамови ќе објават дека се разведуваат.

„Не постојат ниту изјави за медиумите, ниту развод. Ова се само лажни вести на социјалните мрежи. Сето ова е многу чудно и губење на времето. Нема да има изјави, нема да има развод. Во прашање е игра на „расипан телефон“ и „лажни вести“, рекле медиумските претставници на Викторија и Дејвид Бекам кои наредниот месец ќе слават 19-годишнина од бракот.

И Викторија сето тоа го демантирала, како со заеднички фотографии така и со изјава.

„Пишувате глупости“, рекла Викторија која веќе со денови објавува топли семејни фотографии.

Таа додала:

„Благословена сум зошто имам прекрасен сопруг и убави, здрави и среќни деца“, изјави во една прилика популарната дизајнерка и додаде дека и покрај пренатрупаниот деловен распоред, тие двајцата секогаш наоѓаат време за себе. Дејвид и јас немаме што да докажуваме. Се сакаме, се поддржуваме и силни сме и како партнери и како родители“, рече познатата сопруга на Дејвид.

Translate »