Претседателката на Хрватска запеа на микрофон

loading...

Бројни медиуми го пренесоа видеото на кое се гледа како претседателката на Хрватска Колинда Грабар Китаровиќ ја пее песната на Томсон “Убава ли си” во Њујорк.

 

Translate »