Меган Маркл е бремена

loading...

Војвотката од Сасекс Меган Маркл  е бремена и треба да се породи следната пролет, објавија од Кенсингтонската палата. Веста е објавена откако Меган и Хари започнаа турнеја низ Австралија. 

Translate »