Млада калуѓерка го напуштила манастирот, па станала порно ѕвезда: Сега има секс пред камери и вели дека ужива во тоа

loading...

Јуди вели дека свештеник се обидел да ја разубеди од оваа одлука, но таа одлучила да не го послуша.

Јуди Пинеда минала осум години во манастир, бидејќи требало да стане калуѓерка. Меѓутоа, таа одлучила да ја промени професијата и да започне кариера во порно индустријата.

Колумбијката од 10. до 18. години живеела во самостан, откако калуѓерки го посетиле нејзиното училиште.

Била сигурна дека својот живот ќе го посвети на црквата, а потоа се заљубила во својот наставник, па го променила мислењето.

Потоа го напуштила самостанот, се сместила во Меделин и почнала да работи. Подоцна запознала маж кој регрутирал девојки за порно индустријата.

Отишла на кастинг и добила работа, а таму се задржала до денес.

Во неодамнешното интервју за јужноамериканските медиуми рекла дека “нема ништо лошо” во нејзината нова работа, која ја опишала како “пристојна и артистичка”, пренесува “The Mirror”.

Јуди вели и дека свештеник се обидел да ја одврати од оваа одлука, но таа одлучила да не го послуша, па сега без проблем има секс пред камерите.

“На почетокот се чувствував лошо, но сега сум добро”, им рекла на новинарите за својата нова кариера.

“Исто така, добро се чувствувам кога одам во црква. Никогаш не пропуштам молитва во петок, средби во сабота или неделна миса”, наведува оваа девојка.

Вели дека сега ужива во “мастурбирање и порнографија” иако се чувствувала “многу среќно” кога како дете живеела во манастир со надеж дека ќе стане калуѓерка, пренесува “Index.hr”.

Translate »