Victoria’s Secret го претстави новиот милионски градник кој ќе го носи ангелот Елза Хоск

loading...

Ангелот Елза Хоск ја доби честа да ја носи блескавата креација која чини еден милион долари и е украсена со 2.100 дијаманти.

Елза Хоск Елза Хоск

VIDEO

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Translate »