ШЕРОН СТОУН: ПОСЕКСИ ОД БИЛО КОГА

loading...

Таа има 61 година, но таа е посекси од било кога. Таа е Шарон Стоун и се појавува на насловната страница на португалското издание на “Вог” за да покаже дека сѐ уште е примамлива со нејзиното совршено тело.

Мајското издание на списанието е наречено “Секс проблем”, а актерката одлично се вклопува во него. На една од сликите таа е во вода, нејзините гради се држат над неа.

“Те сакам, Вог Португалија. Каков одличен вкус, стил и неверојатен талент. Ова беше задоволство за мене “, напиша Стоун и ја објави насловната страница на списанието.

Ѕвездата позираше пред познатиот фотограф, Бранислав Симончик.

Во друг кадар, Шарон носи црн костим со длабоко деколте, а долгите нозе се ширум отворени.

“Те сакам од деведесеттите, а мојата љубов за тебе продолжува и до ден-денес”, напиша обожавател на актерката под секси кадрите.

“За мене вистината е во внатрешна убавина. Треба да следите одредена филозофија или начин на живот или вера за да ви помогнете да ја најдете рамнотежата во себе. За мене ова е будизмот – тоа е нешто што ќе ве врати во центарот. Ова е клучот за вечната младост и убавина, внатрешното чувство на форма и елеганција “, рече Шерон Стоун неколку дена по нејзиниот роденден во март.

Translate »