Како изгледаат Филипче, Мицкоски, Заев… како жени

loading...

Фотографии кои ќе ве расположат.

Време е малку да заборавиме на лошите вести за короната и малку да се пошегуваме, нели? Овој пат во тоа ќе ни помогнат нашите политичари.

Стево Пендаровски

Оливер Спасовски

Имено, апликацијата Фејсап веќе подолго време е хит во целиот свет. Со неа можете да си поиграте со ваши или туѓи фотографии и да го промените физичкиот изглед. Можете да ја промените бојата на косата, очите, да имате поголем или помал нос, рамни заби, но и да проверите како некој би изгледал кога би бил од спротивниот пол.

Костадин Костадинов …

Талат Џафери

Стојанче Ангелов

Зоран Заев

Наќе Чулев

Али Ахмети

Александар Николоски

Венко Филипче

Никола Груевски

Христијан Мицкоски

Антонио Милошевски

Мухамед Зекири

Мухамед Зекири

Translate »