Дали некогаш сте ја виделе сестрата на Меланија Трамп? Уникатна и префинета – „поразлична“ од останатите жени

loading...

Инес е заштитнички поставена кон својата помлада сестра Меланија, барем така коментираат оние кои што се блиски со нив.

Додека нејзиниот сопруг ги извршува претседателските должности, првата дама на Америка, Меланија Трамп, сè  повеќе се дружи со својата сестра Инес Кнаус, која што живее во Њујорк.

За сестрата на Меланија не се познати многу детали од нејзиниот живот во јавноста, само дека живее во двособен стан во Њујорк, кој што е во сопственост на организацијата на Трамп и дека е уметница.https://www.youtube.com/embed/Nn1paLm56Zg

„Тие се многу блиски, Инес е многу љубезна и креативна личност“ – изјавила Одри Грус, филантропка од Палм Бич.

Инес со јавноста комуницира само по пат на својот Фејсбук профил, на кој што повеќе зборува за својата сестра отколку за себе.https://www.instagram.com/p/Bpz9bjxFPgH/embed/captioned/?cr=1&v=12&wp=734&rd=https%3A%2F%2Ftocka.com.mk&rp=%2Fadmin%2Fnews%2F352968%2Fedit#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A4778.204999998707%2C%22ls%22%3A4647.075000000768%2C%22le%22%3A4672.264999997424%7D

И двете ја напуштиле Словенија и заминале во Милано, каде што Меланија работела како манекенка, а Инес се обидувала да се пробие како модна дизајнерка.

„Инес не е како другите девојки кои што се однесуваат како кралици. Таа навистина е љубезна и зрела“ – раскажал некој фотограф од Париз.https://www.instagram.com/p/B_JX6-QnWS-/embed/captioned/?cr=1&v=12&wp=734&rd=https%3A%2F%2Ftocka.com.mk&rp=%2Fadmin%2Fnews%2F352968%2Fedit#%7B%22ci%22%3A1%2C%22os%22%3A4830.599999997503%2C%22ls%22%3A4647.075000000768%2C%22le%22%3A4672.264999997424%7D

Инаку, Инес е заштитнички поставена кон својата помлада сестра, па жестоко застанала во нејзина одбрана кога се појавиле информации за мажот со кој што Меланија била во љубовна врска, пренесува „New York Post“.https://www.instagram.com/p/B70FZURH2PK/embed/captioned/?cr=1&v=12&wp=734&rd=https%3A%2F%2Ftocka.com.mk&rp=%2Fadmin%2Fnews%2F352968%2Fedit#%7B%22ci%22%3A2%2C%22os%22%3A4897.460000000137%2C%22ls%22%3A4647.075000000768%2C%22le%22%3A4672.264999997424%7Dhttps://www.instagram.com/p/ByEYeQLHsGH/embed/captioned/?cr=1&v=12&wp=734&rd=https%3A%2F%2Ftocka.com.mk&rp=%2Fadmin%2Fnews%2F352968%2Fedit#%7B%22ci%22%3A3%2C%22os%22%3A8331.575000000157%2C%22ls%22%3A4647.075000000768%2C%22le%22%3A4672.264999997424%7D

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Translate »