Ужива да биде гола: Некогаш возеше велосипед, сега предизвикува срцев удар со фотките на Инстаграм

Атрактивната словачка велосипедистка Луција Јаворчекова со својата одлука да и стави крај на кариерата ги разочара љубителите на овој спорт. Но, нејзината одлука наместо со велосипедизам да почне да гради манекенска кариера ги израдува припадниците на посилниот пол, кои со нетрпение ги очекуваат нејзините нови разголеми фотографии.

Таа секојдневно објавува провокативни и раголени фоторафии, се чини дека ужива да биде гола.

Убавата Луција истакна дека веќе никогаш нема да се врати во светот на велосипедизмот и дека веќе го заборавила, таа на среќа на машката публика често заборава и на облеката, што може да заклучи од нејзините фотографии на социјалните мрежи.

Словачката убавица објавува навистина неверојатни фотографии на социјалните мрежи.

Јаворчек го напушти велосипедизмот пред две години откако ја освои титулата шампион на нејзината земја и се посвети на моделот и социјалните мрежи.

Преку ноќ стана мега популарна. Нејзините фотографии привлекуваат огромно внимание, а нејзините следбеници ги воодушевува скоро секој ден.

Translate »