Уште една Скорпија- Ешли Греам ја покажа својата тетоважа

loading...

Манекенката Ешли Греам ретко ги покажува своите тетоважи.

Но, овојпат, пред својот роденден, на 30-ти октомври, ја откри интимната тетоважа – симболот на хороскопскиот знак скорпија. 29 годишната манекенка вели дека како и сите скорпии е страсна, сензуална и  незаситна.

 

Translate »