Љубе Кузмановски е новиот градоначалник на Новаци

loading...

 Љубе Кузманоски од СДСМ и коалицијата е новиот градоначалник на Новаци. Оваа информација на својот ФБ профил ја објави Васко Ковачевски, пратеник и претседател на ОО на СДСМ во Битола. Се уште се чекаат официјални информации.

Translate »