Видео18+: Скандалозно! Позната пеачка имаше секс во живо на Инстаграм

loading...

Карди Би некое време ја нема на сцената, а откако се искачи на првото место на Билборд листата со својот хит “Bodak Yellow”, зареди со скандалите.

Набрзо потоа ја тужеше манекенот кој се наоѓа на насловната на нејзиниот албум на кој Карди пие шише алкохолен пијалок на задното седиште од лимузина додека маж симулира орален секс.

Сега раперката со својот година дена постар вереник, раперот Офсет, симулираше секс во пренос во живо на Инстаграм. Фановите набрзо и пишуваа коментари како се згрозени од чинот, по што таа повторно се огласи на социјалните мрежи.

-Бев облечена. Не се е*евме во живо. Не сте толку глупави, напиша таа. На снимката која подоцна се појави и на Твитер може да се види како Офсет од зад грб и стои на пејачката која е облечена но гледа во камера.

-Не можам повеќе, мора да ми дадеш саат време, му рече таа на својот вереник потоа. Претставникот за медиуми на американската пејачки за ТМЗ каналот изјави дека снимката била лажна.

 

Translate »