Ѝ го покажа задникот и тогаш започна тепачка каква не сте виделе(Видео)

loading...

Тепачката меѓу Лизи(во розовиот фустан) и Блек Џуси е хит на интернет. Сосетките си ги измерија силите во мирното предградие во Англија. Лизи ја крена сукњата  и ѝ го покажа г….на Блек Џуси. Тогаш оваа ја нарече” ороспијо” и  почнаа да летаат чаши со чај и кафе. Полничката бринета ја грабна  за киките русокосата Лизи, по што следеа  боксови.

На крај, полицијата ја приведе  Блек Џуси, но за кратко време, со укор, ја пуштија на слобода. Која била причината за тепачката не се знае.

Translate »