Девојката на Валентино Роси покажа што има

loading...

Легендата за мото-спортот, Валентино Роси е познат по својот добар вкус за жените. Нов доказ е неговиот најнов „трофеј“

Моделот на Франческа Софија Новело покажа што има. Италијанката се сончаше со своето секси тело на плажа во Ибица откако беше до нејзиниот сакан за време на уште една трка од сезоната.

Софија смени неколку различни костими за капење. Заедничката карактеристика беше дека тие беа речиси симболични. Тие речиси со ништо не ги криеја нејзините жешки форми.

Новело комбинираше одмор со својата работа. Таа снимапе нова фото-сесија за време на нејзиниот престој во Ибица.

Моделот и „Докторот“ се заедно неколку месеци. Таа ја замени колешката Линда Морсели во неговото срце…или кревет. Роси и неговата претходна девојка беа заедно околу четири години. Двајцата беа дури и верени, но изненадувачки се разделија.

Translate »