Како се славеше во Загреб, по победата на Хрватска и пласманот во финале

Еве ја атмосферата

 

HRVATSKA JE U FINALU SVJETSKOG PRVENSTVA!!!

Posted by Index.hr on Wednesday, July 11, 2018

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Translate »