Лила ја промени бојата на косата

loading...

Популарната македонска водителка Лила Филиповска често објавува нови фотографии и видеа, а сега објави кратко видео на Инстаграм и ги изненади сите.

Имено Лила одлучи да ја промени бојата на косата, па сега таа стана црнокоса.

Дали се работи за привремена промена или Лила ќе ја задржи црната боја на косата останува да видиме, но секако мора да се согласите дека секако изгледа преубаво.

Translate »