Наоми Кемпбел – Гламурозна и насмеана

loading...

Наоми Кемпбел заедно со својот пријател Шон Диди Комбс се појави на манифестацијата  ” Календарот Пирели 2018″. Облечена во гламурозен црвен фустан, 47 -годишната дива покажа дека се уште има фигура на која може да и позавидат и помладите манекенки. Богатството на Кемпел се проценува на 50 милиони евра, добра причина за една ваква насмеана поза, нели?

 

Translate »